Ella

Při spouštění počítače se mi začal objevovat uživatelský účet, teprve po kliknutí plocha.Jak se toho zbavit?

Nemůžu to najít, tak prosím o pomoc. Nic jsme nepřenastavovala ani nic podobnýho, prostě z ničeho nic. Jsem jediná kdo používá počítač a je tam tedy jen jeden uživatelský účet, bez hesla. Tohle postupné nabíhání a klikání zdržuje a začíná mě to rozčilovat. Díky za případné rady ;)

Nejlepší odpověď
rynek878

pročtěte si pozorně tento návod a budete mít od přihlašování pokoj:

Zdroj: http://communi­ty.webglobal.cz/blog­s/milan_baran_blog/ar­chive/2007/02/1­3/19965.aspx