Při splachování WC neteče voda až do přední části mísy. Lze toto nějak nastavit?

JIKA wc kombi LYRA-název záchodu

Nejlepší odpověď
dudu

Před časem jsem problém řešil až s výrobcem, ale bez úspěchu. Nakonec mně poradil jeden starý instalatér následující:
nádržka má na bocích pro přívod vody dva otvory, jeden je zapojen a druhý zaslepen kovovou zátkou. Snižte mírně hladinu vody, tu zátku odmontujte a bez obav ponechte otvor volný. Od té doby nám oplach funguje k plné spokojenosti. Dejte prosím vědět výsledek.

Další odpovědi
elektrikář

Může být vypadlé táhlo, a pouští se jen půlka vody. Bod 2 Zřejmně je v nádržce málo vody plovákový ventil zavírá moc brzo. Podívejte se do nádržky na hotelu se mi stalo že to nešlo kvůli lahvi z vhyskou. Teď nevím jak se to píše, v mém baru to nemám z čeho opsat. Uložil jsem ji do montážní brašny host byl spokojen a já také. Byla dobře vychlazenmá.Občas se tam také našla peněženka bohužel rořezaná a vykradená. Vy si jí jistě ukládáte jinam. ale mohli tam přidat něco děti.