Avatar uživatele
anonym

Při splachování WC neteče voda až do přední části mísy. Lze toto nějak nastavit?

JIKA wc kombi LYRA-název záchodu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dudu před 4971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Před časem jsem problém řešil až s výrobcem, ale bez úspěchu. Nakonec mně poradil jeden starý instalatér následující:
nádržka má na bocích pro přívod vody dva otvory, jeden je zapojen a druhý zaslepen kovovou zátkou. Snižte mírně hladinu vody, tu zátku odmontujte a bez obav ponechte otvor volný. Od té doby nám oplach funguje k plné spokojenosti. Dejte prosím vědět výsledek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Může být vypadlé táhlo, a pouští se jen půlka vody. Bod 2 Zřejmně je v nádržce málo vody plovákový ventil zavírá moc brzo. Podívejte se do nádržky na hotelu se mi stalo že to nešlo kvůli lahvi z vhyskou. Teď nevím jak se to píše, v mém baru to nemám z čeho opsat. Uložil jsem ji do montážní brašny host byl spokojen a já také. Byla dobře vychlazenmá.Občas se tam také našla peněženka bohužel rořezaná a vykradená. Vy si jí jistě ukládáte jinam. ale mohli tam přidat něco děti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek