Při reklamě v TV děláte:

Nejlepší odpověď
hanny 2

..jiné... a co to je?

Naliju si něco k pití,zajdu si na WC a ještě si přepnu na jiný program.

Další odpovědi
GM

..jiné... a co to je?

Usínám.

arygnoc

..jiné... a co to je?

teď TV jenom výjímečně, když tak, většinou dokument (v něm nejsou reklamy, heč!).

Já si ještě pamatuji, když film byl v TV v kuse, a ne že ho pouštěli mezi reklamama.

coco

..jiné... a co to je?

Cokoliv užitečného,na­plněním pračky počínaje,slastnou pětiminutovkou konče…:)

ReHu

zajdu si na WC

Ale ten, kdo kupuje převážně v běžných obchodech by se dívat měl. Protože za reklamu platí, tak ať ví za co.

panenka

uvařím si čaj nebo kávu

tom004

..jiné... a co to je?

Někdy káva,někdy cigareta,počítač průběžně.

barnajka

..jiné... a co to je?

Na TV se prakticky nedívám, ale když jsem se ještě dívávála, pamatuju, že během reklamního bloku jsem v pohodě stíhala i to WC, i ten čaj. A mám ozkoušeno, že dokonce i sprcha se dá zvládnout!!!! Včetně mytí vlasů :))

led

..jiné... a co to je?

teraz beží reklama, tak sem rýchle odpovedám 🙂

dědapetr

uvařím si čaj nebo kávu

Bublinnka

..jiné... a co to je?

Taktéž, zajdu si na WC, zapálím si, uvařím si kafe… prostě cokoliv

SajmonModer

přepnu na jiný program

quentos

zajdu si na WC

anonym

..jiné... a co to je?

Odpovím na nějakou odpověď na www.odpovedi.cz :))

Mucillinka

..jiné... a co to je?

Jdu si zakouřit

Honzucha

zajdu si na WC

filva

koukám na reklamu

zmimi

zajdu si na WC

kája gotů

přepnu na jiný program

lensen

zajdu si na WC

Medulka

koukám na reklamu

Občas se mi reklama hodí když mám něco v plánu.