Ivka3004

Při psaní na PC se ve slově rozběhnou písmena, takto: zvoneeeeeek, děkuuuuuuuuuuji apod. Co s tím?

Nevím, jestli se tento problém dá odstranit někde v nastavení. Zároveň se stává, že když napíšu text, nejlépe hodně dlouhý, objeví se kurzor a začne se pohybovat velmi rychle a veškerý text mně vymaže.
Děkuji za případnou radu,
Ivana

Odpovědi
Mc Merkurion

… v nastavení klávesnice je nastavení prodlevy, jak dlouho podržet klávesu, než dojde k opakování písmene …
… hledej nastavení > klávesnice > prodleva