hanes46

Proč při psaní kdekoliv (word, chat…atd.) mi mizí kurzor a nepíši?

Při psaní kdekoliv (word, chat…atd.) mi mizí kurzor a nepíši. Navíc se mi tím zruší připojení k wifi.
Jinou klávesnici a myš už jsem zkoušel. Je to stejné. Pokud prosím někdo víte, co s tím , napište. Děkuji.

Odpovědi
arygnoc

klasika, zásadné údaje chýbajú (opakujem sa: krištáľovú guľu mám v čistiarni):

  • os
  • kedy sa chyba začala prejavovať? (po aktualizácii? výmene hw [monitor, grafická karta, modem, pripojení nového hw…]?)
  • aké programy sú spustené?
  • antivirus?
  • skúšali ste bod obnovy?
  • máte aktuálne ovládače?

;-Q

viac prípadne v diskusii