bestanswer

Při připojení přes hdmi nejede zvuk

a to sice zvuk v internetovém prohlížeči, jinak systémový zvuk jede, i při přehrávání hudby/videí. Ovladače gk jsou aktuální … nějaká rada ? :D
Doplňuji:
update: stále nevyřešeno, ani po stáhnutí nvidia ovladače přímo pro „hdmi zvuk“

Odpovědi
Michal Kole

Není nastaven nějaký jiný zvukový vstup/výstup v ovládači zvukové karty ?

Zkuslil bych reinstalovat i ovládače zvukovky.

cochee

Možná, že dneska už je to jinak, ale před časem grafické karty od NVIDIA neměly vlastní zvukový čip a zvuk tahaly přes SPDIF propojovacím kablíkem přímo ze zvukového systému. Takže bych projel manuál ke grafické kartě (nebo nějaký ten rychlý průvodce instalací a podobně), jestli zde není tento problém.