marta52

při připojení na některé www.stránky seobjevuje hláška, že jsem výhercem ipodu, i když klidnu na ne, stejně vyhrávám.

Doplňuji:
jde se tohoto definitivně a napořád zbavit, když ano tak jak

Nejlepší odpověď
Drap

Buď ráda, já nevyhrávam nikdy. A takovýto věci okamžitě mažu.

Další odpovědi
WeeBear

Nezbavíš se toho, stránka z těhle reklam dostává peníze.

Jednoduchá rada? Neklikat nikam. 🙂

www

Starej, známej podfuk ze světa. Neklikat, ať si píši co chtějí..
Zkušenost.

bubukaa

to jsou jen lákačky

aramah

No jo pak musíte poslat SMS ta stojí 70 kč
a potom možná jenom možná někdo vyhraje. :D

Karolí

Neklikat na to.

pokazdejinak

je to jen klasická reklama… na to neklikejte

a jestli vás reklamy moc se*ou :) existují různé prográmky, třeba adblock, které vám jí prostě vůbec nezobrazí

marta52

tak já je mažu taky, ale zase se objeví