stryda

Při přehrávání staženého filmu se film někdy zasekne

Nechal jsem si nainstalovat WINDOWS7.Pri prehravani stazeneho filmu se film nekdy zastavi.Musim dat pocitac do rezimu spanku.Znovu ho spustit a film bezi chvili dal.Po nejake dobe se to opakuje.Vista to nedelala.Film prehravam pres televisi.

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Pokusil bych se dostat do nastavení a upravit režim vypínání hardisku.Ale nejsem si stopro jist.Také mám win 7 ulti ale tehle problém s tím nemám.Nebo zkusit jiný přehrávač.Třeba Gom player…

Další odpovědi
irij

Zkus si stáhnout VCL Media Player, (např. na Slunečnici), je zadarmo a mně se osvěčil. Měl jsem stejný problém a ten zmizel.Bohužel neumím říci proč.Možná tento program zvládá lépe velikost stahovaných dat.