Georgo2010

Při pokusu o instalaci OpenOffice 3.3 se zobrazí dialogové okno s žádostí o vložení instalačního CD. Jak to opravit?

  1. Při zahájení instalace:

Insert the „Microsoft Visual C++ 2008 Redistri­butable – x86 9.0.30729.4148“ disk and click OK.

  1. V průběhu instalace:

msiexec.exe – chyba aplikace
Instrukce na adrese 0×6eb16930 odkazovala na adresu paměti 0×6eb16930. S pamětí nelze provést operaci: written.
Doplňuji:
Ad 2: Problem se mi vyskytne i pri pokusu o instalaci jinych free office.Instalace systemovych knihoven nepomohla.Docasne vyreseno asociaci dokumentu s portable verzi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ještě se mně nestalo, že by instalace na př. ze Slunečnice chtěla instalační CD.

Další odpovědi
Hykam

OpenOfffice potřebuje pro svůj běh tuto aplikaci. Nejdříve nainstalujte Microsoft Visual C++ 2008 Redistri­butable – x86 9.0.30729.4148 (a nebo novější) a potom teprve OpenOffice