loalepl

Při pohlavním styku se nám protrhl kondom, pilulku po jsem si vzala, ale tyden po styku jsem dostala menstruaci.

a to jí mám mít za dlouho co to může znamenat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého jediné,že pilulka se ujala a je vše v naprostém pořádku. Projistotu si udělejte těhotenský test.

Další odpovědi
iceT

nemusi to znamenat nic,pokud jste si vzala pilulku po,tak vam mohla rozhodit hormony-tyhle pilulky jsou jimi precpane.

tessa

je to z te tabletky, mnohokrat rozhodi cyklus…v pribalovom letaku by o tom mala byt zmienka