ReHu

Při odpočinku či sledování televize, jakou preferujete polohu?

Já si prostě v sedě neodpočinu. Vždycky si lehám, pokud to nejde, min. si potřebuju natáhnout v sedě nohy. I teď 🙂.

Nejlepší odpověď
kropitko

jelikož jsem několik let dělala servírku a nožičky jsem si trochu zdevastovala,tak si také musím dávat nohy aspoň do vodorovné polohy…nejlépe si odpočinu tak,že si lehnu do stabilizované polohy(nebo je to aspoň hodně podobné)

Další odpovědi
annas

Podle toho, kdy televizi sleduji. Odpoledne odpočívám vsedě, ale natáhnu si nohy. Večer ležím, takže se stane, že si občas zdřímnu, někdy dokonce usnu. Pokud bych chtěla udržet pozornost, musela bych sedět.

rynek878

Já většinou na jednom křesle sedím a na druhém mám nohy,tak si nejlépe odpočinu (hlavně křečovky na levém lýtku)

quentos

na boku s poněkud pokrčenýma nohama, v podstatě poloha podobná poloze plodu v břiše ;{)>

oskar

Já musím v sedě.Když si lehnu okamžitě spím.

BENYTA

Nejjistější je,když chci něco vidět v TV,stát.
I v sedě spolehlivě usnu,a pak se kolem druhé ráno divím,že mám sen,že mi upadla ruka,někdy noha,podle jak si mě spolunocležníci právě srovnají.
Při normální situaci,jako osprchovat se a jít spát,funguji dokonale,spím dřív,než dolehnu,již tři týdny za sebou jsem se takto „připravila“ a pak se ještě chtěla dívat na „pana účetního“,každý ten týden to bylo do prvních reklam…
Doplňuji:
Spolunocnžníky jsou myšleni pejsci,v průběhu noci přijdou i kočky,ráno se probouzím,jak obložený chlebíček…

nukušinka

na boku.

anonym

DOBRÝ DEN PANÍ REHU.CHCE TO TEDY SI POHODLNĚ LEHNOUT,DÁT SI MĚKKÉ POLŠTÁŘE POD HLAVU A V POLOSEDĚ ODPOČÍVAT.POD NOHY SI DEJTE TVRDŠÍ POLŠTÁŘ A KDYŽ SE VÁM BUDE CHTÍT TAK ROZPŘÁHNĚTE RUCE,ZAVŘETE OČI A PRODÝCHÁVEJTE SE A TO TAK ABY JSTE SE Z HLUBOKA NADECHLA A ZHLUBOKA VYDECHLA.NAUČTE SE DÝCHAT I BŘÍŠKEM,ABY JSTE NEDÝCHALA POVRCHNÉ.---PŘEJI VÁM VŽDY DOBRÝ ODPOČINEK---ZAJ-PO
Doplňuji:
DOBRÝ DEN PANÍ BENYTO.TAK TO BYCH SI S TÉMI ZVÍŘÁTKY TAKÉ PŘÁLA,TO BY SE MI SPALO A VSTÁVALO,ŠKODA,ŽE TO NEJDE.PŘEJI VÁM I VAŠIM ZVÍŘÁTKŮM HODNĚ ZDRAVÍ A VZÁJEMNÉ LÁSKY.---ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

Bunnik

Vleže… všechno dělám vleže – vypisuju si otázky, učím se. Naučila jsem se neusnout, když to není vhodné :)

martina1

Všchny zdravím.Já ležím nejraději na břiše a to i u televize.V tě­hotenství to byla muka a nyní mi nastávají také.V pondělí mi sešroubovali nohu a nezbývá mi než sedět s nohou nahoru,nebo ležet na zádech,ach jo.

BEAES

Vleže, v sedě mě bolí záda.

anonym

Poloha střelce.Ležícího.

ReHu

Benyta mě svou odpovědí vysloveně potěšila, neb i já jsem ráda v obležení mých zvířecích kamarádů a kamarádek. Sice je i té lásky někdy až příliš, ale beru to tak, že je lépe více než méně 🙂.

BENYTA

ReHu,říkám jím živé termoflory,pokáždé poránu šmátrám na stolek po mobilu,že je vyfotím,dnes jsem měla omotané štěně kolem krku,tak jsem to zvládla vyfotit…jenže tam byl i můj obličej…tak to šlo hned smazat,i když miminko bylo samozřejmě sladké,ten zbytek tak nalepit na lednici pře nevítanými návštěvami…

ReHu

Tyhle termofory moc dobře znám. Když jsem se chtěla na zahradě na zemi natáhnout, jedna psí holka se mě nalepila, že jsem se po pár minutách musela zvednout a jít si sednout. Je zvláštní, že psům je slunci vedro, jazyk venku, teče z nich, ale raději, než by šly do chládku, jsou na mně nalepené. No jo, láska je láska 🙂.

ReHu

Tak mě napadlo, když dělá Bunnik všechno vleže, jestli opravdu, ale opravdu všechno 🙂?