Gray Man

Při odesílání přihlášek na sš stačí malá klasická obálka nebo má být A4?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na formátu přihlášky, Je A5, nebo A4? Obálku přizpůsobte velikosti přihlášky, abyste ji nemusel překládat.

Další odpovědi
Drap

Uplně stačí malá

Gray Man

Přihláška je formát A4 a tedy nevím jestli stačí malá obálka a s tím že přihlášku přehnu nebo obálka ve stejném formátu jako přihláška tedy A4…

annas

Já bych ji přeložila na půlku a vložila do A5. Sice ji můžete složit i na menší, ale hůř se s ní potom ve škole manipuluje.