KristýnaR

Při obnovení továrního nastavení počítače se počítač vypnul. Co s tím?

Ahoj, při obnovení továrního nastavení počítače se mi počítač vypnul (vypnuli proud). Mám počítač HP a operační systém Windows 7. Když jsem počítač opět zapnula, napsalo mi to: „An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. Press Ctrl+Alt+Del to restart.“ Když jsem zmáčkla kombinaci Ctrl+Alt+Del, tak počítač nereaguje a pouze pípne. Mohl byste mi někdo poradit? Ještě jsem zapomněla, že když vypnuli proud, tak reinstalace byla na 35%. Díky za každou radu.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. zkontroluj si, zda nemáš připojenou nějakou mechaniku (USB, CD/DVD v mechanice…) a restartuj
  2. pokud to nepomohlo, spusť Recovery a pokus se opravit systém
  3. pokud to nepomohlo, nabootuj odjinud (USB, CD/DVD) a zazálohuj si data, pak
  4. počítač z Recovery (nebo instalačních medií) reinstaluj

Další odpovědi
štamgast

To je pěknej pech, že vypnou proud, když zrovna člověk dělá důležitý věci. Asi to bude chtít reinstalaci OS.

KristýnaR

Ahoj, mechaniku žádnou připojenou nemám. Jak spustím Recovery? Jsem naprostý začátečník ☹.