DaiWoman

Při kterém sportu nejvíc zhodím?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Otázkou je, kde přesně bys chtěla shodit kila,..
Kamarádka zhubla během dvou měsíců dvanáct kilo na trenažéru (každý den hodinu, dvě na něm), víceméně ubrala hlavně na stehnech a zadku, ale s tímhle se jí i o dvě velikosti změnšily prsa.
Kdybych chtěla hubnout sportem, tak volím jednoznačně trenažér.

Jinak je to určitě běhání..

Další odpovědi
Michal Kole

Nauč se plavat !

Plav rychle, stylově správně a alespoň půl hodiny a minimálně 3× v týdnu

Tom.Noddy

Jakýkoliv strečink a aktivní sport – aerobic, zumba, alpining, kolo, plavání, tenis, běh, spinning..prostš všechno, u čeho se potíš. A pro zpevnění postavy aspoň jednou týdně posilovna.

Petrejk

Možná najdeš odpověď zde
http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php
já byl a stále jsem spokojen