Při jakých situacích doma používáte Savo? Má se zředit s vodou, či pak výrazně ztrácí svoje účinky/sílu?

Řekněme do kýblu s 5 litry teplé vody naleteje kolik Sava?

Odpovědi
Nuk nuk

Savo poslední dobou už používám minimálně. Občas na mytí odpadkových košů.
Zředit to chce, ale záleží, co s ním chcete mýt. Jak se Savo ředí při různých příležitostech, je napsáno na obalu.

Cenobita

Čas od času trošku naliji do WC a štětkou umyji mísu, také tam nechávám v tom sifonu štětku ponořenou třeba přes noc aby se důkladně vyčistila, spláchnu to až ráno a je to všechno jako nové.

Dále Savo liji (trošku tam kápnu) do sifonu v umyvadle a ve vaně a také to nechávám přes noc, odstraňuje to bakteriální usazeniny a sliz.

Pokud máte někdo špinavý dřez v kuchyni (ani nemyslím ten nerez, ale ten bílí smalt) tak pokud se tam do něj nalije Savo a přečistí se to třeba starým kartáčkem na zuby, tak je dřez i sifon jako nový, zmizí žluté nánosy.

Někdy Savem bělím prádlo ale jen málo kdy, pokud je tam nějaký flíček třeba krev a nejde jinak vyprat.

mosoj

Značka SAVO má dnes již široký sortiment čisticích prostředků a všechno se to jmenuje SAVO !!!
Zajisté míníš chlornan sodný jako desinfekce. Ano ten se ředí. Přidává se k prostředku na mytí podlah z dlaždic, jako desinfekční prostředek. Osobně ho používám k mytí podlah ve sklepě a suterénu, kde se pohybují kočky a k bělení spár dlaždic. Jinak pozor na koberce a ostatní choulostivé materiály, má silně bělící účinky, zejména v koncentrované formě. Stupeň ředění je napsán na obalu.