Při jakých mínusových teplotách by se ze zdravotních důvodů ven neměly pouštět kočky? –20? –30?

Naše kočky jsou zvyklé chodit ven i v zimě ven, ale jen tam netráví tolik času jako v jiných ročních obdobích. Někdy se jim ven ani nechce, tak jsou samozřejmě doma.

Odpovědi
Mc Merkurion

… kočky se mohou na mráz vyhnat kdykoliv, pouze když je venku „pod psa“ , „psí počasí“ anebo, že by „ani psa nevyhnal“ necháme doma pejsky …

Drap

Kočka si vyjde kdy se jí chce. Počasí ji nijak nevadí.