postcd

Při jaké teplotě/vlhkosti v domě začnou bujet plísně a dřevokazný hmyz?

třeba před několika lety se mi jednu zimu dobře dařilo plísni na zdi (černá plíseň). Vlhká zeď a bující plíseň a také dřevokazný hmyz. vyzvídal jsem o jaký hmyz jde a jedna z odpovědí bylo že je možné se toho zbavit i změnou teploty. Tehdy jsem měl teplotu o pár stupňů nižší. Tak se chci zeptat na výše zmíněnou otázku. zajímá mě počet stupňů u zmíněného hmyzu a zmíněné plísně, případně i hodnoty vlhkosti vzduchu. děkuji)

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.plis­ne.com/
Přečti si tento článek.