simonka

Při jaké teplotě musí změstnavatel zajistit pití na pracovišti?

Při kolika stupních celsia musí zaměstnavatel zajistit pití na pracovišti? a týká se to i brigádníků? podle mne ano, ale dcera je na brigádě v zahradnictví a prý si musí v těchto vederech zajistit pití sami, ale nemají si ho kde ani koupit protože ráno odjíždějí na zahrady a vracívávají se až kolem páte hodiny a jedna láhev pití jim nestačí.

Nejlepší odpověď
tom004

No,ten pan "zaměstnavatel se mýlí.Podívejte se.

http://osha.e­uropa.eu/fop/czech-republic/cs/faq/­dotaz_napoje.php

Další odpovědi
Michal Kole

30 °C