Při jaké obecné teplotě vypne počítač senzor, který to vyhodnoti jako přehřátí desky, procesoru, zdroje či grafiky?

Je to třeba teplota 90 stupňů? 100? Záleží to na nastavení v biosu? Pokud ano, tak jaká tam bývá u desek nastavena obvykle? Víte, co tam máte vy?

Odpovědi
ferdysek

Mam jednu plechovku co ji odesel ventilatorek na procesoru a teplota se zastavi na cca 75 stupnich.