Při jaké činnosti bychom potřebovali delší nebo naopak kratší nohy ?!

Doplňuji:
Tak žádná správná odpověď? No přece chůze do a ze strmého srázu! 🙂

Odpovědi
Hamon

Při překračování oceánů by se delší nohy hodily.
Doplňuji:
Kdyby byly nohy dostatečně dlouhé, ani bys nepoznal, že jsi nějaký sráz překonal (sráz pro mravence je pro člověka neviditelný).

anonym

Když potřebuješ někoho doběhnout (a nebo naopak utéct), hodily by se nohy delší.
Když máš naopak potřebu někoho vyšťourat a nebo chuť se zahrabat, pak kratší.
Doplňuji:
…„z a do svahu“… – no – to by se ti ale musely za chůze prodlužovat a zkracovat (vždy ´horní´ noha by musela být kratší), jinak by to postrádalo smysl…
😉
Jen při chůzi svahem po vrstevnici je ´horní´ noha stále táž, takže bys potřeboval kratší pravou (levou) nohu.
😉

lukas.zmizik

mě by stačili delší prsty.........a možná ještě …nebo vlastně nic.......

Kotja

Kratší nohy do auta, autobusu nebo letadla