rp25

Při insolvenci mužu si přispívat do P.fondu s toho co mi z bude aniž by mi to potom vzali

Odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-si-prispivat-do-penzijniho-fondu-kdyz-jsem-v-insolvenci

Pepa25

No, vím, že hodně lidí řeší, že penzijko ruší a snaží se výplatu odstupného „odklonit“ od správce konkurzní podstaty, což rozhodně nedoporučuju. Nevíme, jaké máte podmínky insolvence (přepokládám v režimu oddlužení), ale správce o vašich příjmech ví a přesměrovává je na platby věřitelům, ne? Pokud vám něco zbude, tak si IMHO s tím můžete dělat, co chcete …