caperland

Při hovoru mě neslyší volajicí, ale já jeho ano

Dobrý den, nevíte co stim? Už mi několikrát spadl na zem, je možné, aby se to zničilo při pádu? A nebo jestli jsem nezmáčkl omylem na nějaké tlačítko?
Předem děkuji.
ps. Mam nokii lumii 800( ptal jsem se na heurece.cz, ale tam mi neodpovedeli)

Nejlepší odpověď
anonym

Máš v háji mikrofon, nebo se ti ho povedlo vypnout. Zajít do servisní prodejny je nejlepší nápad. Mně nepomohli ani tam.
Tohle mi kdysi Nokie udělala taky . Naštvala jsem se, vypnula ji a nechala ležet. Skoro za měsíc jsem si na ni vzpomněla a řekla jsem si, že ji vyhodím. Najednou fungovala a jede dosud. Třeba to potřebuje „uležet“.

Další odpovědi
iceT

Může být špatné sluchátko,třeba po tom pádu na zem.Lepší bude skočit si do servisu,aby se ti na to podívali.