huxa

Při hlubším nádechu mě bolí hrudní obratel a pravá část hrudi (pichlavá bolest), která ustane po vydechnutí, co to může

být?

Nejlepší odpověď
badisko

pravdepodobne to nic nebude moc se prohlizis …s temi leky a memocemi jses jak duchodce…brestan si porad vsimat kazde blbosti…!!

Další odpovědi
strapanka

Chod k ortopedovi alebo k chiropraktikovi, ale skor to prve. Pri dnesnom style zivota to bude najskor nasledok jednostranneho zatazenia svalov a tym aj kostry. Nesedavas napriklad dlho pri pocitaci, alebo pri telke – oprety na jednu stranu? Pomozu jednoduche cviky, ortoped ta ich nauci, dolezite je ich presne vykonavanie, a naprava je tu „cobydup“

Lenča59

jojo to se mi taky někdy stane…trošku si zazvič a hodně pij vodu.

venkovan

Podívej se do zrcadla jestli tam nemáš píchnutý nůž.
No, ale když to budeš číst, tak zřejmě to bylo jen něco od páteře.
Když už to číst nebudeš, asi