Miroslavst

Při couvání

Zajímalo by mě, když couvám autem a přitom zatáčím doprava, které kolo se netočí?

Nejlepší odpověď
anonym

Rezerva

Další odpovědi
dejv.s

Pokud vůz jede tak se točí všechny kola… Ale Diferencial nebo uložení kol nám dovolí aby se jedno kolo točilo více a druhe meně. Takže při zatáčení do prava prave zadní kolo dělá menší oblouček (točí se méně) a levé větší. Při prudkém zatáčení a pomalem couvání a ze širokým vozem by prave kolo mohlo skoro stát. Hezký den Dejv

vecernice

Pravé zadní.

9 řemesel

Teoreticky LEVÉ ZADNÍ , ale i to je nesmysl.Takže fakt jen ta rezerva pokud tam je …Nebo bylo myšleno které NEZABÍRÁ ?? PAK PODLE POHONU KOL.

cukrar

Všechny kola se točí, páč rezarva není v autě!
(bavíme se o novém autě?)

vecernice

Zase jsem se nachytala.Ale jinak mám pravdu ne?