terry

Při čištění akvária odkalovačem mám strach, že vysaju také malé rybky-imina. Jak to provést tak, aby toto nehrozilo? Dík

Oprava – mimina :)

Doplňuji:
Není tu žádný akvarista, který by poradil?

Nejlepší odpověď
hanulka11

terry poraď se zde bude to jistota

http://akva.po­radna.net/

Další odpovědi
justjoke

My jsme to dělali tak, že jsme vzali z kuchyně sítko a přivázali na něj korky tak, aby plavalo. Tam jsme přemístili všechny malé rybky. Slouží to dobře i jako „porodnice“, aby byly ty nejmenší chráněny před ostatními. Jinak si taky myslím, že se toho rybky docela bojí, takže když to budeš dělat pomalu a opatrně, nemělo by se nic takového stát.