mudrc

při chůzi s fr.holí začíná bolet loket.mám používat masti,elastic­ký obvaz?

žádný úraz s loktem jsem neměl,bolesti se projevují nyní po
ročním používání fr.hole k odlehčení kyčle pravé kyčle.je mě 82 let.

Nejlepší odpověď
briketka10

ad. Adéla zde se dávají užitečné rady neuráží se !!

Používám při chůzi normální dlouhé berle, již 3× po operaci kolene, lokte mne nebolely, též bych měla tytéž problémy a fr.hole bych nemohla používat, výšku u nich si nastavíte, zajděte k lékaři a na recept Vám je vydají zdarma ve zdravotnických potřebách.Nebo je možno použít trekingovou hůl se špičkou, nebo bez, ta je ale dražší.Nosí ji má kolegyně v práci po obrně, je s ní moc spokojená !

http://www.darky-seniorum.cz/tre­kingova-hul-se-svitilnou-a-kompasem-p-565.html

Další odpovědi
Adéla Joon

No chudáčku… Zajdi k doktorovy :DDD