vlk samotař

Při aktualizaci Windows media player se mi nainstaloval McAfee mám ho nechat nebo odinstalovat.

Nejlepší odpověď
badisko

ano…pryc snim :D kdyby nechtel jit odinstalovat standartne pres > pridat nebo odebrat programy < pouzijte revo uninstaller a jeho …rezim lovce.. McAfee na tu zvlastnost ze se nekdy nezobrazuje v >pridat nebo odebrat programy< a revo Uninstaller ho taky nenajde ..ale prez jeho rezim lovce to jde jedna basen ,,,MCAfee je strasnej smejd …:D

revo Uninstaller ke stazni zde .. http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/

zde je vice informaci a navod k programu .. http://extrawin­dows.cnews.cz/re­vo-uninstaller-rychle-vycisteni-pocitace

scan na zbytkove soubory pouzijte mirny ..!!
Doplňuji:
kdyztak tady mate revo uninstaller portable … takze nemusite instalovat … http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/

Další odpovědi
Bedy

To se Vám muselo stát řpi instalaci jiného programu, Microsoft by přece do počítače necpal cizí produkt. Tohle Microsoft opravdu nedělá.
Ze zkušeností vím, že třeba avast! při aktualiazci programu ze starší verze na poslední bez svolení majitele občas do pčoíatče natáhne Google Chrome, kdysi Foxit Reader zase do počítače natáhnul ASK Toolbar, apod.

WMP opravdu za to nemůže, za něj bych dal i ruku do ohně, že to neudělal 😁
Jestli aktualizujete přes nějaký aktualizátor jako je třeba Filehippo Update Checker apod. tak se to možná natáhlo z toho programu.

Teď k věci – standardně McAffe odinstalujte, je možné, že to je jen MA Security Scan Plus, což není plnohodnotný antivir. Doporučuju nejprve sdtandardní způsob přes Start-Ovládací panely-Programy a funkce (Přidat nebo odebrat programy) – to je bezpečná odinstalace přes WIndows.
Když to nepůjde, až pak bych sahal po pokročilejších nástorjích, jako je Revo Uninstaller, protože ze zkšueností vím, že běžní uživatelé si s tím mohou klidně poškodit počítač, protože často neví, na co pořádně kliknout a jsou si shcopni smazat cokoliv. Je to opravdu nástroj pro pokročilejší uživatele počítače.

Andre5000

Dej to pryč. Jak už tady někod píše určitě to nebylo při aktualizaci WMP ale určitě při instalaci nějakého jiného programu. Mě se to také stalo.

Jsemtady

Pokud mas i jiny antivirus, tak pryc s tim, dva antiviraky obcas delaji neplechu. Pokud si zadny nemel, tak si to nech.