Anka1597

Přezutí do tanečních?

Když jdu do tanečních, mám si rovnou na sebe vzít obuv ve které budu tančit nebo nějaké jiné boty a pak se tam přezout?
Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Obuv vhodná pro tanec nemusí být nejvhonější obuví pro cestu, záleží na také na tom jak daleko jdeš, čím jedeš, popřípadě na terénu cesty. Osobně se domnívám, že je výhodnější se v tanečních přezout.

Další odpovědi
Lucijej

To záleží na tobě, jak to máš daleko a jakým terénem, resp. jdeš pěšky nebo naskočíš na autobus a zastávku máš kousek.
Když se ti v tanečních botách chodí dobře, klidně v nich rovnou přijít. Ale třeba až se ochladí, tak holky běžně přicházejí a odcházejí v kozačkách a taneční boty si oouvají až tam.

Damiana

Pokud máš vyloženě taneční obuv – se speciální koženou podrážkou, při chůzi mimo parket by sis ji zničila. Takže přezout. Jestli máš ale nějaké obyčejné, společenské botky (třeba saténky nebo lakovky) můžeš jít klidně kousek v nich – jestli přeběhneš třeba jenom z auta. Kolegové mají pravdu, stačí marast nebo zima – a budeš nucena se přezout stejně. 🙂