Miroslavst

Přezouváte se doma?

Všimli jste si, že skoro v každém filmu když příjdou domů, tak normálně v botech napochodují do obýváku?
Přezouváte se nebo taky chodíte v botech po bytě?
Já bych je hnal po koberci v botech!!

Nejlepší odpověď
anonym

zabila bych každého kdo by si zkusil se mi doma projít v botech

Další odpovědi
panenka

Ano přezouváme se

anonym

V jedné veliké zemi je vyzouvání vyjádření jakési neúcty. Nerad si tahám domů svinstva z ulice.

quentos

tož já jo, a dokonce jsem se vzorně přezouval i na koleji na vejšce, i když tam byl takovej bordel, že by to bejvalo bylo jedno :{)>

dagry

Tak v naší republice je to asi zakódováno u všech rodin, že se přezouvají. Ani u nás tomu není jinak, ale představte si, že jsem to nakonec já, kdo se v botách projde klidně celým bytem a neřeším to, protože to budu já, kdo si ten eventuální binec po sobě uklidí a bude čistit koberec. Tak proč to zbytečně řešit? Když spěchám a něco nutně potřebuji, tak vběhnu v botech klidně i do obýváku. Přátelé, věřte mi, jsou horší věci, než trocha prachu na koberci. Není třeba z toho dělat drámo.
Ale projít se v botech po koberci u mých rodičů… tak to je naprosto nemyslitelné !!!!

bobánek

Ano,před bytem se vyzouvám.

oskar

Já ano.

hanjimka

Bydlím v domku a mám dole jen dlažbu,proto pokud je sucho klidně nechám návštěvu chodit v botech.Stejně mi tama občas proletí kočka nebo pes.Ale do horních pokoju se vyzouváme pod schodištěm.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.