Avatar uživatele
Miroslavst

Přezouváte se doma?

Všimli jste si, že skoro v každém filmu když příjdou domů, tak normálně v botech napochodují do obýváku?
Přezouváte se nebo taky chodíte v botech po bytě?
Já bych je hnal po koberci v botech!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

zabila bych každého kdo by si zkusil se mi doma projít v botech

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano přezouváme se

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V jedné veliké zemi je vyzouvání vyjádření jakési neúcty. Nerad si tahám domů svinstva z ulice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tož já jo, a dokonce jsem se vzorně přezouval i na koleji na vejšce, i když tam byl takovej bordel, že by to bejvalo bylo jedno :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak v naší republice je to asi zakódováno u všech rodin, že se přezouvají. Ani u nás tomu není jinak, ale představte si, že jsem to nakonec já, kdo se v botách projde klidně celým bytem a neřeším to, protože to budu já, kdo si ten eventuální binec po sobě uklidí a bude čistit koberec. Tak proč to zbytečně řešit? Když spěchám a něco nutně potřebuji, tak vběhnu v botech klidně i do obýváku. Přátelé, věřte mi, jsou horší věci, než trocha prachu na koberci. Není třeba z toho dělat drámo.
Ale projít se v botech po koberci u mých rodičů… tak to je naprosto nemyslitelné !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Ano,před bytem se vyzouvám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Bydlím v domku a mám dole jen dlažbu,proto pokud je sucho klidně nechám návštěvu chodit v botech.Stejně mi tama občas proletí kočka nebo pes.Ale do horních pokoju se vyzouváme pod schodištěm.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek