fcoop

Přežili by jste?

No – já,jako p.Davidson – ano.Asi jsem byl tehdy dravej.

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/grafika/2012/04/1­3/titanik-vyroci-katastrofa/#ut­m_medium=newsbox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-7&utm_campaign=A

Nejlepší odpověď
annas

Ad fcoop, moc zajímavý odkaz. Navíc napínavé.! Ale měla jsem smůlu, katastrofu jsem nepřežila.

Další odpovědi
anonym

Bohužel,jako většina.Mám to za sebou !

led

Ja som vedela, že môj tréning u hasičov bol k niečomu dobrý. Ako hasič/topič som sa zachránila.
No bolo to napínavé do poslednej chvíli a voda bola tááák studená, brrr…
Doplňuji:

  • iv- vy ste sa plavili v teplých vodách, ľadovcom ste sa šikovne vyhli…

anonym

Me se proste nezbavite. ! Byla jsem zachranena ! :) A vam diky, ze jste to sem nedal v prosinci ! 🙂 -iv-

suaeda

Dobrý příspěvek na webu aktualně. Samozřejmě můj vylosovaný gentleman se utopil.

avel3

Skusil jsem. Nevzal jsem nabízenou, ale našel jsem si jméno nějaké ženy, protože ženy měli přednost (aspoň trochu) a doplul jsem. Pak jsem to zkusil ještě jednou a vybral jsem si farmáře, u kterého jsem si jen tipnul, že by mohl být Američan a zachránil jsem se. Dočetl jsem se v časopisu Epocha, že se zachránilo více Američanů, protože byli agresivnější při záchraně v člnech. Angličané doplatili na gentlemanství­.. =))))

hanny 2

Huráááá! Byla jsem zachráněna!!!

KennAdams

Přežil:-)

B♥A♥G

Poprvé jsem byla nějaká paní, nepřežila, podruhé hasič, nepřežil a potřetí stevard a přežiiiil!
Doplňuji:
Skvělý odkaz, ale škoda, že tam není víc rozhodování