Avatar uživatele
fcoop

Přežili by jste?

No – já,jako p.Davidson – ano.Asi jsem byl tehdy dravej.

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/grafika/2012/04/1­3/titanik-vyroci-katastrofa/#ut­m_medium=newsbox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-7&utm_campaign=A

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, vagra, iceT, Andělé, johana 56, hanny 2, anonym, suaeda, briketka10, avel3 před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ad fcoop, moc zajímavý odkaz. Navíc napínavé.! Ale měla jsem smůlu, katastrofu jsem nepřežila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Bohužel,jako většina.Mám to za sebou !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ja som vedela, že môj tréning u hasičov bol k niečomu dobrý. Ako hasič/topič som sa zachránila.
No bolo to napínavé do poslednej chvíli a voda bola tááák studená, brrr…
Doplňuji:

  • iv- vy ste sa plavili v teplých vodách, ľadovcom ste sa šikovne vyhli…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Me se proste nezbavite. ! Byla jsem zachranena ! :) A vam diky, ze jste to sem nedal v prosinci ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dobrý příspěvek na webu aktualně. Samozřejmě můj vylosovaný gentleman se utopil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avel3

Skusil jsem. Nevzal jsem nabízenou, ale našel jsem si jméno nějaké ženy, protože ženy měli přednost (aspoň trochu) a doplul jsem. Pak jsem to zkusil ještě jednou a vybral jsem si farmáře, u kterého jsem si jen tipnul, že by mohl být Američan a zachránil jsem se. Dočetl jsem se v časopisu Epocha, že se zachránilo více Američanů, protože byli agresivnější při záchraně v člnech. Angličané doplatili na gentlemanství­.. =))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Huráááá! Byla jsem zachráněna!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KennAdams

Přežil:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
B♥A♥G

Poprvé jsem byla nějaká paní, nepřežila, podruhé hasič, nepřežil a potřetí stevard a přežiiiil!
Doplňuji:
Skvělý odkaz, ale škoda, že tam není víc rozhodování

Upravil/a: B♥A♥G

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek