Beer4Real

Přežil bych??

Mohl by člověk celý život pít místo vody jen piva?
Největší podíl v pivu má přece voda, takže bych jenom na pivě bez ostatních tekutin měl přežít ne?

Nejlepší odpověď
quentos

Si blbý? bys byl za týden v léčebně!

Pochybuju. I když je v jednom pivu malý podíl alkoholu, jeho účinek je kumulativní. Člověk vypije kolem tří litrů za den, musel byste tedy denně vypít šest piv. To by játra moc dlouho nevydržela…

Další odpovědi
Damiana

Si blbý? bys byl za týden v léčebně!

Je dost „soutěžících“, kteří se o to denně pokoušejí a končí obvykle se steatózou nebo hůře – s cirhózou jater.

manon

Jasně že bys to přežil!

Doplňuji:
Tak týden, dva, pět, deset …( a to by sis z nich moc nepamatoval :) …)

anonym

Jasně že bys to přežil!

Dle mého názoru, by jsi bezproblému přežil, jen by jsi nesměl pít až příliš… 🙂 jde o to, že i když jde o alkohol, furt obsahuje spoustu vody, tělo si získá vodu z každé kapalné tekutiny. navíc, se prodávají piva který mají nízký obsah alkoholu. dle mého odhadu, člověk je chopen, žít jen na pivu, protože ostatní lidi zapomínají na obrovskou regenerační schopnost těla a fakt, že pivo je bohaté na mineráli, tudíž nemusíme vypít takové množství, jak je u toho u vody, která nemá v sobě tolik minerálú…

Sparrow318

Si blbý? bys byl za týden v léčebně!

sdesigner

Si blbý? bys byl za týden v léčebně!

ale obsahuje alkohol…a ten odvodnuje…takze nakoniec dehdratacia

01Ricco

Jasně že bys to přežil!

gnosis

Jasně že bys to přežil!

Doplňuji:
otazka je, jak dlouho.

tipuju, ze by ti stacily tak 4 – 5 piv denne, a to rozhodne neni mnozstvi, po kterem by ses valel po zemi s opici za krkem. na druhou stranu kdyz se telo zbavuje alkoholu, potrebuje vic tekutin nez normalne. taky bych rekl, ze jatra te za to nebudou mit rada.

anonym

Si blbý? bys byl za týden v léčebně!

Funna

Jasně že bys to přežil!

jen nikdo neví, jak dlouho .-)
a teď vážně.. tekutiny přijímáš i z jiných zdrojů…takže by ti stačila tak 4 piva denně…a pro pivaře vypít rozloženě čtyři 10° piva za (dejme tomu) 14 hodin, to je jak kapka v moři (i když si to zřejmě někteří nedokážou představit)…navíc pivo obsahuje vodu, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, biogenní prvky, ionty a další látky pozitivně působící na lidský organismus…takže buď v klidu…přežil bys a hoooodně dlouho… .-)