Pavel CZ

Přežijí muškáty zimu?

Myslíte si někdo, že když nechám muškáty přes zimu za oknem, bude na ně sněžit atd…že by mohly přežít?

Nejlepší odpověď
ivca11

Dobrý den,
osobní zkušenosti sice nemám, ale na níže uvedených stránkách, kde se dozvíte všechno o muškátech, jsem se dočetla, že nejideálnější teplota pro muškáty je kolem 8 stupňů Celsia. Vydrží ve studených sklenících, světlých sklepech a zimních zahradách.

Zdroj: http://www.mus­katy.cz/

Další odpovědi
Čarodějnice

Muškát nepřežije venku už kolem bodu mrazu.Dejte ho do chladnější místnosti chodba,sklep atd.Zalévat aspon jednou týdně.