ReHu

Přežije klíště splachnuti vodou do umyvadla?

Doplňuji:
Beer mě trochu uklidnil. Když jsem viděla mouchu, jak po celém dní ve vodě, v uzavřené láhvi začne lézt a po chvíli roztahne křídla a odletí, nejsem si jistá, co vše přežije klíště.
Rozmáznutím se infekce může roznést, proto je zakapávám voskem.
Dík za názory.

Nejlepší odpověď
anonym

Taky jsem o tom už přemýšlela, popřála jsem mu šťastnou cestu a zalila horkou vodou, to když jsem vytahovala kočce klíště 🙂 Já myslím, že nepřežije, taky není nesmrtelný, no nevim…

Další odpovědi
beer

Vzhledem k tomu, že odpadní voda prochází většinou čistícími stanicemi s několika stupni (způsoby) čištění, má v takovém případě šanci k přežití pouze teoretickou.

mosoj

Já je jenom splachuju vodou. Kudy by tak asi mělo vylézt, nehledě na to, že v tom sajrajtu nepřežije.

briketka10

jak již psal beer, že ta odpadní voda prochází většinou čistícími stanicemi s několika stupni (způsoby) čištění, má v takovém případě šanci k přežití pouze teoretickou, tak jsem úplně klidná a to klíště budu splachovat nadále do WC 😁

briketka10

splachuju ho do WC a nepřemýšlím o
tom, jestli přežije, nebo nepřežije :)

ReHu

Jenže, když přežije, může nakazit další.