Jakub

Prezentace pps

U koho je problém, když mi jedna prezentace jde normálně spustit a u druhé se mi objeví hláška, že pro tento typ souboru chybí převaděč textu. Abych tu prezentaci spustil, musím ji rozbalit ve WinRaru.

Nejlepší odpověď
annas

Měla jsem tytéž problémy. Od ledna mám nainstalovaný Microsoft Office 2007 a všechny prezentace jdou otevřít.
Nic jsem nedoinstalovala, hned po instalaci Office 2007 se prezentace spustila.

Další odpovědi
lukas

Může jít o to, že prezentace byla vytvořena v PowerPointu 2007, nebo XP/2003 pod heslem.
Další možnost je že soubor je poškozený.

Zdroj: www.pptfaq.com/FAQ0013­5.htm

GangstaHelper

Tento problém (u prezentace .pps) není způsobený zastaralým PowerPointem, nýbrž musíte doinstalovat nějaký doplněk z instalačního CD, který jste při instalování office nezvolili. Dopořučuji instalovat kompletně celý office (ono si to zase tolik neveme)