Molva

Prezentace a její automatické spuštění

Když dělám prezentaci s obrázkama a mám ji hotovou, tak chci, aby se mi po odeslání třeba mailem automaticky po otevření spustila. Jenže musím kliknout na „Prezentace“ a teprve pak se spustí. Co musím před uložením hotové prezentace udělat, aby když ji někomu pošlu mailem, tak aby po stažení nemusel v power pointu klikat na spuštění na „tlačítko“ prezentace?
Doplňuji:
Mám power point 2007 a jen jsem kliknul na tlačítko diskety, tak nevím ☹ V jakém formátu to má být? Když pak kliknu na to tlačítko „prezentace“, tak to pak jede. Ale chci, aby se to spustilo automaticky po otevření.

Nejlepší odpověď
www

Uložit ve správném formátu, nevím co ti to nabízí.

Další odpovědi
Hlada

Změnit příponu na pps.

ondra07

Podle mě to není možné…

Alesh

Uložit ve formátu *.ppsx nebo *.pps.