Alionne

Prezentace

Ahoj,Dobrý den! Do školy potřebuju udělat Prezentaci vlastní tvorby! Neznáte nijaký Maker Movie který bych mohla použít ? NE! Powerpoint :(

Nejlepší odpověď
Daniel16

Znám jenom Movie Maker 🙂

Další odpovědi
anonym

použij OpenOffice, LibreOffice, je v CZ a free http://www.ope­noffice.cz/stah­nout

hippeace

Asi ti moc neomohu ale mlžu se zrovna trefit.
Já používám SMARTnotebook ale je to drahý software a proto si školy kupují takové licence že je mohou pujčovat žákům v letech kdy u nich studují. Program je velice přehledný a výtvor ve SMARTu jde i přehodit do PP aby ho učitel otevřel na svém PC. Jen pochybuji že ho máte a pokud jo tak se k němu o prázdninách stejně nedostaneš.