Pavel1212

Prezentace

Jak udělat v prezentaci PowerPoint, abych mohl psát přes obrázek? (Obrázek roztáhnu na celou stránku a pak na něj psát.)

Odpovědi
GangstaHelper

  • Pozadí listu se nastavuje ve Formát>Pozadí>Vzhled výplně>obrázek

Ale pokud chcete udělat např. koláž:

  • pokud chcete, aby byl obrázek za textovým polem nebo jekýmkoli jiným objektem, klikněte na něj pravým a zde zvolte Pořadí>Přenést dozadu (nebo Přenést dál – dle potřeby).