Avatar uživatele
jana91

Jak zajisit při převozu kola přivřený kufr auta, aby se pri jizde neotviral a jak mam kola oznacit, pokud musim?

Ahoj, mam fabii 1.9 SDI, kratkou a potrebuji prevezt 2 jizdni kola, nemam stresni nosic, takze chci v kufru, kam se kola nevejdou takze musim jet s privrenym kufrem. Moje otazka, jak bych mela kufr zajistit aby se pri jizde neotviral a jak mam kola oznacit, pokud musim (nejakym praporkem atp.).

Predem vsem dekuji za nazory a odpovedi.

Prevoz jizdnich kol v privrenem kufru – jak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

kdysi jsem občas vezl něco delšího a pak bylo potřeba přivřený kufr zajistit. mezi dveře a danou věc jsem nacpal něco měkkého, aby nedošlo k poškození a dle možnosti přivázal dveře k něčemu. např. za očko zámku k tažnému zařízení, nebo k tažnému oku, trochu na prasáka to šlo i za zadní stěrač, pokud nebude používán. přečnívající část opatřit červeným praporkem, stačí červené trenýrky,kalhot­ky,klidně i červená igelitka. myslím si, že pokud se vzadu sklopí sedačky a sundá přední kola (ne z auta), tak by se to tam mohlo vejít normálně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

Kola přiklrejete dekou, aby se neodřela. Zadní dveře přivážete provázkem.
Pokud kolo nepřesahuje o 1 metr přes obrys vozidlo, nemusíte nic označovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hemža

Zadní – páté dveře jistí plynokapalinové vzpěry, které jdou vyháknout. stačí na to úzký šroubovák, kterým nadzvednete plíšek na jednom z konců vzpěry aby vyklouzl z uchycení. Po vyháknutí vzpěry klesnou dveře vlastní vahou dolů a přivřou náklad.
Pozor: bývají těžké, měla by být čitelná reg. značka, funkce zadních světel

před 1574 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Podle mě je nejlepší si koupit nosiš na střechu nebo na kouli a kolo vůbec do auta necpat.

před 2122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

A víte i jaký? na střechu? kvalitní?

před 2118 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Za dobrou cenu a kvalitní je tento nosič https://www.ne­umax.cz/nosic-jizdnich-kol-thule-proride-591-th591-p26606/?cid=1292

před 2115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Super, vybral jsem si ten Thule nosič, líbí se mi hodně designově.

před 2114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek