Avatar uživatele
Registrovaný

Prevod vozidla - jak je to?

ahoj,je mozne pokud mam trvaly pobyt v praze a ziji v ostrave zde jsem koupil vozidlo a mohu na me prihlasit vozidlo zde v ostrave....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Ne.

člověče, ani jedno není pravda, co píšete.
Bohužel.
§12 ... podat do 10 pracovních dnů ... zastoupit ano, ale nemusí být ověřená plná moc, chybí evidenční kontrola. To vše v Praze, ale pan tazatel se ptá, zdali může v Ostravě!!!
uf, uf, uf.


Avatar uživatele
Bronzový

do osmi dnů je povinost přihlásit vozidlo v místě bydliště,můžete tak učinit v zastoupení,s ověřeným, notářsky,podpisem,novou zelenou kartou,malým a velkým techničákem a registračním číslem

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.