Prevod vozidla – jak je to?

ahoj,je mozne pokud mam trvaly pobyt v praze a ziji v ostrave zde jsem koupil vozidlo a mohu na me prihlasit vozidlo zde v ostrave…

Odpovědi
cukrar

Ne.

člověče, ani jedno není pravda, co píšete.
Bohužel.
§12 … podat do 10 pracovních dnů … zastoupit ano, ale nemusí být ověřená plná moc, chybí evidenční kontrola. To vše v Praze, ale pan tazatel se ptá, zdali může v Ostravě!!!
uf, uf, uf.

člověk

do osmi dnů je povinost přihlásit vozidlo v místě bydliště,můžete tak učinit v zastoupení,s o­věřeným, notářsky,podpi­sem,novou zelenou kartou,malým a velkým techničákem a registračním číslem