9 řemesel

Převod veličin v elektrotechnice ještě jednou.

Díky všem za rady a odkazy.Jistě , zhotovit excelovou tabulku s matematicky správným převodem je prkotinka.Nám jde o ten převod,kdy:1500­=1k5,tedy formát trochu jiný.(2n2,1M3 a pod).Vím , že to je nad rámec „Odpovědí“,leč program jsem viděl, tedy existuje a tak hledám.A nejen zde !!
Doplňuji:
Ne , to není pro pracovníka,ale pro kluky z obecné ke kontrole při samostudiu v klubovně.NE pro běžnou činnost!!

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud hledáte toto dávám k dispozici.

http://www.pre­vod.cz/index.php?str=340­&raz=1
Na levé straně si navolíte jednotky veličiny kterou chcete převádět.

Mezi námi, pracovník který si není schopný
převést fyzikální jednotku v oboru ve kterém pracuje, patří na pracovní úřad.
A to si myslím že uvažuji na dnešní dobu hódně sociálně.

Doplňuji:
Jo, jo, tak to je v pořádku to chápu.
Před tím jsem to špatně pochopil.