bolak

Převod telefonního čísla (jakéhokoliv) na text

Existuje program nebo internetová stránka, kam byste napsali telefonní číslo a on by vám vypsal všechny alternativy českých slov které přicházejí v úvahu?

Pro ty co tápou, tak třeba pokud by vaše číslo bylo 602 523 235, tak by vám to napsalo že vaše číslo se dá transformovat do textové formy >> 60BLBECEK.

Je něco takového?

Nejlepší odpověď
arygnoc

určite by sa na to dal vyrobiť skript, ale:
keďže každé číslo na klávesnici telefónu (okrem čísla 1) má zastúpenie minimálne u troch písmen, viete, koľko vzniká kombinácií vzniknuvšieho textu?
Veľmi veľa! (9!/(9!-3×3×3×3×3×4×3×4) – tak nejako tuším ten vzorček vyzerá, ale istý som si nie).
Asi by to nebolo záživné čítanie.

A myslím, že komp by sa zbláznil, kým by Vám všetky možnosti vypísal.

Další odpovědi
anonym

projde to kombinace, ale moc si nevybereš
http://www.cbdx­.cz/mobil/index­.htm
http://alfabe­ta.dingbatway­.com/
jsem lepší než arygnoc?
Doplňuji:
lepší odpověď nedostaneš

anonym

Nakonec jsem si vzpomněl, Teoreticky možno doplňovat slova v txt souboru.
http://www.slu­necnice.cz/sw/mo­bilator/

bolak

arygnoc: píšu „českých slov“, ne všech možných kombinací…těch slov zas tolik nebude

a podobný výpočet má na stránkách třeba vodafone, ale umí to jen předvolby vodafone a kombinuje pouze posledních 6 číslic (bez předvolby) což je k ničemu

…a navíc do toho nepočítá třeba i jiný znaky, jako je & místo jedničky, nebo nebo číslice před slovem případně za ním… je to prostě levárna a polotovar syrovej

anonym

je toho dost, ale vyhoď „bcd“ apod. Jde o to, že moc smysuplných slov to nedá

bolak

o něco málo lepší seš..

ptal jsem se na stránku nebo software který by mi převedl telefonní číslo na české slovo. arygnoc mi napsal že by to šlo udělat a kolik by bylo možných kombinací..což je odpověď na něco na co sem se neptal, tudíž odpověď která mi j v podstatě k .....

klasicka vokecávačka za tři palce (zatím :) )

ty ses aspoň snažil ale taky si nenašel co jsem hledal, tudíž jsem hluboce nespokojen a jdu někomu vobjet auto pětikačkou, abych si alespoň trochu spravil náladu…

anonym

nic jiného není. To je přesně co si chtěl, ale nečekej smysluplná slova.

bolak

já právě chtěl smysluplná slova :) to je oč jsem žádal..

přece QLSMFK není slovo, nebo snad jo?
Kombinace písmen podle zadaných čísel, to si můžu klidně naprogramovat v excelu, a bude mi to trvat ani ne 5 minut, já chtěl něco co by mi z toho vyfiltrovalo pouze existující slova…a toho sem se bohužel nedočkal

anonym

doma jsem si udělal prográmek, ale zadat rozumná slova, to už jsem vzdal. Zkusl jsem to jako DUB, BUK, apod. funguje to, ale kdo tam má cpát slova do databaze, aby porovnal kombinace. Pustil jsem to z hlavy

anonym

neexistuje