Zuzax

Převod prezentace do formátu avi.

Dobrý den. Prosím o radu ohledně převodu prezentace do formátu avi. Jde mi jen o jednu prezentaci, takže bych ráda nějaký free program. Zatím jsem jich pár zkusila, ale buď správně nefunguje zvuk, obraz, nebo tam mají hodně rušivou reklamu. Ideální by byla třeba nějaká zkušební verze omezená časově.
Děkuji za rady a tipy :)

Odpovědi
ondra07

Našel jsem tohle, ale odzkoušené to nemám.
Je to trial verze: http://www.mo­vavi.com/power­point-to-video-converter/?ref­cd=GO000000110655004s_pp­s_to_avi&tsacr=GO6692513­885&gclid=CLD118HHla8CFc­VF3wod7zAI1A

Kdyby to nešlo tak jednoduše zadejte „pps to avi freeware“ do googlu a najděte si jiný program
:)