_Lucka_

Kdy budou převedeny peníze na účet?

V případě, že mám nastavený trvalý příkaz – aby peníze byli vždy 2.den v měsíci na daném účtu. Co platí to i v případě, že ten 2. den v měsíci je sobota?

Přijdou ty peníze v sobotu, či o den dřív.. nebo dokonce až po víkendu?

Děkuji

Původní neotázka
převod peněz na účet

Odpovědi
kolmano

Nevím jak máte přesně nastavený trvalý příkaz, ale předpokládám, že ho máte nastavený tak, aby peníz odešli z vašeho účtu k 1. dni v měsíci. Potom se na účet připíší až v pondělí pokud to není v rámci banky pak by to bylo defacto okamžitě.
Připisování peněz na účet příjemnce je vždy den odeslání + 1 pracovní den

marci1

Moje banka v případě, že datum vychází na sobotu nebo neděli, odešle platbu tak, aby byla na účtu příjemce v pátek (tedy dříve).:-))