akaly

Prevod penez

Pracuji v USA a v Cesku splacim uver – je mozne zadat trvaly prikaz v ceske bance, aby si sami z banky v USA " brali" mesicni splatku,kterou musim splacet?

Odpovědi
kazisvět

Patrně máte na mysli svolení k inkasu k vašemu účtu v USA pro český subjekt. To bohužel české banky neumí ☹.
Předpokládám, že vaše banka v USA bude umět trvalý příkaz do zahraniční-české banky na pravidelnou měsíční úhradu fixní částky – RECURRING PAYMENT. Poraďte se s nimi. Pak
nebudete asistenci české banky potřebovat.