novakmartin

Jak se převádí vektorový obrázek do G-Code?

Chtěl bych se zeptat jak se převádí vektorový obrázek do Gkodu? Za pomoci jakého algoritmu? Na internetu těchto informací moc není. :(

Díky za odpovědi

Odpovědi
gecco

G-code je programovací jazyk – jak chceš převést obrázek do syntaxe či sémantiky???
___
A nebo co vlastně chceš?

Agneta

Podle formule: g = 1 + 1/g = 1+1/1+1/g =… přiblížení Pí přes Monte-Carlo algoritmus
nebo:
HOME R=5 0=149 NORMAL K=0:W=0 … TO 273,151 D=5 IF F <=12 AND F> = – 12 THEN LET D=D+5 IF G <=6 AND G> = -& THEN LET D=D+5 IF D=15 …
nebo:
g(x): Vektor x= 2/1/-1 + a 1/2/2 h(x): vektor …
stačí?:DDD

tforro

Já to dělám přea Corel do Gravostaru, kde si nastavím i hladiny, nebo i Corel>Solid­works>Gravostar.