převod hudby

V počítači mám záznam hudby v datovém modu.Lze ji " přepsat " tak, aby se dala přehrávat v běžném CD přehrávači?? A jak prosím?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Sice nevím, co je to datový mód (mp3? ale tak i třeba hudební CD), ale pokusím se odpovědět.

Pokud máte soubory v mp3 (/wma apod.), ve vypalovacím programu (Nero) zvolíte vypalování CD/Hudební CD. Soubory vložíte (třeba přetáhnutím). Program pak soubory převede na nekomprimovaný formát – tedy ten, co je na hudebním disku CD). Pak stačí dát pokračovat a vypálit na CD.

Další odpovědi
anonym

Pokud zrovna nepotřebujete kupovat program, hudbu do formátu který přehraje cd přehrávač obstará windows media player. Vsuňte prázdný CD, na playeru najděte Kopírovat na disk.