převod formátu z mov do avi

Dobr den, můžete mi někdo poradit ohledně převodu formátu z mov do avi? Když převedu videosekvenci dlouhou třeba 5 minut, (mám tím namysli videosekvence točené foťákem Panasonic Lumix, který je ve formátu mov a HD rozlišení),převedou se pouze přesně 3 minuty a ten zbytek se asi odřízne, prostě to video je zkrácený třeba o 2 minuty. Zřejmě je to špatně nastavené v programu co převádí. Nevíte, co s tím? Díky moc Blanka

Odpovědi
kenyrts

místo dlouhého vysvětlování vám posílám na převod tento link:

Zdroj: http://www.da­dajax.net/pre­vod-videa-mov-do-avi/