KdoSiOdJinud

Převod domény

Zdravím, mám už delší dobu registrovanou doménu u forpsi.com, nyní jsem web přestěhoval a řeším, jak ji převést na někoho jiného. Jak se to dělá? :) Díky za rady (v tomhle nejsem vůbec zkušený)

Nejlepší odpověď
MichalN

je to dost podobný u všech registrátorů, obvykle je tam nějaký tlačítko, převést doménu, odeslat heslo a to se zadá do formuláře, doména se pak hned převede. kdyby se ti nedařilo tak napiš kde to máš, nebo ti poradí ten nový registrátor