jareknovak4

Převod bonusů povinného ručení-vozík na auto

Ahoj, udělal jsem si čerstvě řidičák, za jeden nebo dva roky si chci koupit auto. Přes web http://www.1po­vinnerucenikal­kulacka.cz jsem si zkoušel vypočítat, kolik by mě stálo povinné ručení a viděl jsem, že bonusy tu cenu pořádně ovlivňují.

Kdybych pojistil otcův přívěsný vozík (pojistka je tam poměrně levná, takže to nebude tak drahé bez bonusů) na sebe a tím si vyjel nějaké bonusy, převedly by se mi tyto bonusy poté na povinné ručení auta? Díky

Odpovědi
jirkajirka

Ne bonusy se nepřevedou.

Doplňuji:
Bonusy jdou přehlásit pouze z vozíka zrušeného nebo prodaného na Váš zakoupený nový,starší vozík.Z auta zrušeného,prodaného na vaše zakoupené nové nebo starší auto auto

koldy

Ne bonusy se nepřevedou.

záleží na pojišťovně, každá to má trochu jinak. Příklad:ČPP-ano, ČSOB-ne,

koleckoh

Ne bonusy se nepřevedou.

každá pojišťovna to má jiné. Srovnávače to umí posoudit. skus si tam zavolat. porovnej i víc srovnavačů, pr. www.inpojisteni.cz je taky fajn

Tompo

Ne bonusy se nepřevedou.

martinnovick

Ano bonusy se převedou.

Ahoj, zkuste vypočítat cenu přes http://www.klik­pojisteni.cz/po­vinne-ruceni/ následně vám zavolají a přímo se zeptáte. V Klikpojištění jsou velice ochotní vám pomoct mluví za mne vlastní zkušenost.