Pantata

Preventivní kontrola

Proč si nemůžu nechat provést lékařskou preventivní kontrolu u mé lékařky,ale musím k lékařce která sídlí v organizaci a s kterou má organizace podepsanou smlouvu jako se závodní lékařkou?Od této jsem odešel pro špatnou kvalitu práce…
Doplňuji:
Je nutno v tomto případě respektovat nařízení zaměstnavatele?Mys­lím v ptávu volby lékaře..

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě vám to od jiné lékařky neproplatí – to bude ten důvod
Doplňuji:
Myslím,že koho si zvolíte za lékaře je vaše volba a nikdo vám nemůže nařizovat, ale váš zaměstnavatel s ním má dohodu s tím, že mu bude posílat své zaměstnance a dá mu vydělat , ale myslím, že není povinnost poslechnout. Holt si prohlídku zaplatíte ze svého a je to.

Další odpovědi
rtepp

To je i můj příklad: ale já chodím ke svoji lékařce a nikomu to nevadí.

dědapetr

Ze zákona máte právo si zvolit lékaře podle svého uvážení,ke kterému máte důvěru.